CAT Průvodcovské služby

CAT Průvodcovské služby -

Staroměstská radnice
Ráda vás provedu historickými sály a středověkým podzemím na Staroměstské Radnici s Orlojem. Mohu pro vás zajistit individuální prohlídku.

CAT Průvodcovské služby -

Národní divadlo
jako průvodkyně vás mohu provést v krásných interiérech Národního divadla od základních kamenů až po střešní vyhlídku . Je možné se zúčastnit vyhlášených prohlídek na webu nebo si objednat individuální túru.

CAT Průvodcovské služby -

Kde si odpočinout mimo Prahu ? Výlet na jeden den.
České Švýcarsko a Pravčická Brána - Tento Národní Park se nachází přibližně 130 km za Prahou směrem na sever u hranic s Německem. Nabízí úchvatnou scenérii skalních útvarů, úzkých stezek a rozmanitých vyhlídek. Labské Pískovce a Tisá - Je bohatým skalnatým územím při hranici s Německem. Nachází se příbližně 105 km od Prahy a 17 km od Ustí nad Labem.

CAT Průvodcovské služby -

Secese a kubismus v Praze.
Navštívíme obecní dům, hotel Evropa, Dům U Černé Matky Boží…….

CAT Průvodcovské služby -

Královská cesta (Výlet na jeden den)
Začátek u Prašné brány, Celetná ulice, Staroměstské náměstí, Karlova ulice , Karlův most, Malostranské náměstí. Po občerstvení pokračujeme Nerudovou ulicí na Pražský hrad.

CAT Průvodcovské služby -

Zámek Dobříš (Výlet na půl dne)
Výlet na Zámek Dobříš. Směrem na jihozápad, 40 km od Prahy, se mezi brdskými lesy nachází rokokový zámek s francouzskou zahradou a anglickým parkem.

CAT Průvodcovské služby -

Pilsner Urquell (Výlet na celý den)
Exkurze do věhlasného plzeňského pivovaru (110 km západně od Prahy) je spojena s ochutnávkou nejznámějšího českého piva značky Pilsner Urquell.

Ochrana a zpracování osobních údajů a Cookies